Dzień otwarty miechowickiego schronu we wrześniu
Aktualności

W sobotę odbędzie się dzień otwarty miechowickiego schronu

Już w najbliższą sobotę odbędzie się dzień otwarty miechowickiego schronu. Drzwi tego wspaniałego miejsca ponownie otworzą się dla zwiedzających.

24 września – w sobotę, od godziny 12:00 do 18:00 będziemy mogli ponownie zwiedzić miechowicki schron, w którym zobaczymy dwanaście ekspozycji przygotowanych przez takie osoby jak: Andrzej Habraszka, Maciej Bartków, Roland Skubała, Piotr Orzeł, Sebastian Markiel, Adam Pawełczyk oraz Karol Januszewski.

Dzień otwarty miechowickiego schronu we wrześniu

Organizatorzy wydarzenia odradzają wizytę w schronie z małymi dziećmi, ale i również odradzają wizytę osobom, które mają nadwrażliwość słuchową lub klaustrofobię. Pośród nowości zobaczymy i usłyszymy zmienione nagranie, które będzie towarzyszyć wam w zwiedzaniu miechowickiego schronu. W obiekcie powstała inscenizacja nalotu bombowego, którą wzmocniono działaniem lamp stroboskopowych. Wewnątrz schronu jest duży hałas, a sama prezentacja ma spory efekt emocjonalny, który poruszamy, jest trudny i z pewnością nie dla dzieci – czytamy na wydarzeniu stowarzyszenia.

Zapraszamy już 24 września do zwiedzenia miechowickiego obiektu. Już dziś możesz dołączyć do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1U6YzIjos.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.