Aktualności

Utrudnienia drogowe w Bytomiu

W Bytomiu szykuje się dość sporo utrudnień drogowych. Między innymi na ulicy Miechowickiej, Celnej lub Żołnierskiej. Gdzie jeszcze spotkamy utrudnienia drogowe?

Cały czas trwają utrudnienia drogowe między innymi na ulicy Miechowickiej, Celnej, czy też Frenzla. Do kolekcji dołączyła ulica Żołnierska. Do kiedy potrwają prace na bytomskich ulicach? I z czym są związane? Sprawdźmy to.

Utrudnienia drogowe w Bytomiu

Miechowicka – Bytom

Na ulicy Miechowickiej rozpoczęły się prace związane z usuwaniem szkód górniczych w zatoce autobusowej na przystanku Bytom-Karb w kierunku Miechowic. Utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać do 14 listopada 2022 roku – ale to wszystko będzie uzależnione od warunków atmosferycznych.

Frenzla, Celna, Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego – Bytom

Na ulicy Frenzla pomiędzy ulicą Wąską, a Skośną, na ulicy Celnej od ronda do ulicy Konstytucji oraz na alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego pomiędzy zjazdem do Atrium Plejada do ulicy Miechowickiej (oba kierunki) trwają pracę związane również z usuwaniem szkód górniczych. Tutaj utrudnienia potrwają do 21 listopada i też są uzależnione od warunków pogodowych.

Ulica Żołnierska – Bytom

Prace związane z rozbudową i skomunikowaniem układu drogowego ulicy Żołnierskiej, Tadeusza Kościuszki i Jana Gutenberga do obiektu handlowo-usługowego są powodem utrudnień drogowych w Bytomiu. Do 10 listopada – czwartku wystąpią problemy z komunikacją drogową w obrębie odcinka ulicy Żołnierskiej (Górniki) na pasie w kierunku z Tarnowskich Gór do Gliwic.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.