utrudnienia drogowe
Aktualności

Utrudnienia drogowe na Bobrku i w Śródmieściu

Wczoraj informowaliśmy o utrudnieniach drogowych, które wystąpią na skrzyżowaniu ulic Witczaka i Sandomierskiej, teraz do tej listy dołączają kolejne bytomskie ulice.

Utrudnienia drogowe wystąpią na Bobrku i w Śródmieściu. Dziś na skrzyżowaniu ulic Witczaka i Sandomierskiej, gdzie trwa naprawa nawierzchni jezdni. Do listy bytomskich ulic dołączają kolejne, mowa między innymi o: Stara Cynkownia, Konstytucji od ulicy Michała Glinki do Ustronie.

Utrudnienia drogowe na Bobrku i w Śródmieściu

Prace drogowe na ulicy Stara Cynkownia i Konstytucji od ulicy Michała Glinki do Ustronie potrwają do 10 grudnia. Z kolei kolejna partia robót drogowych szykuje się jutro także na skrzyżowaniu ulic Witczaka i Sandomierskiej. Remont potrwa od godziny 8:00 do 12:00. Tutaj nastąpi zamknięcie skrzyżowania, a MZDiM wyznaczy w tym dniu objazdy.

Jakie są jeszcze utrudnienia drogowe w Bytomiu?

Nadal trwają prace na Zabrzańskiej, Frycza-Modrzewskiego, Chorzowskiej, Nawrota, Dworcowej oraz Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Zachowajcie ostrożność i stosujcie się do zmienionej organizacji ruchu oraz drodzy kierowcy przygotujcie bardzo dużo cierpliwości na ten czas 😉.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.