AktualnościLifestyle

Twój Pokój Relaksacyjny Na Wyłączność w Bytomiu

Jesteście wyczerpani po całym dniu pracy i potrzebujecie chwili relaksu oraz odpoczynku? Twój Pokój Relaksacyjny Na Wyłączność jest na wyciągnięcie ręki.

Potrzebujesz chwili dla siebie? Pokój Relaksacyjny Na Wyłączność w Bytomiu to idealne do tego miejsce. Można je wynająć tylko dla siebie. Prywatność, spokój i relaks – jeśli tego właśnie potrzebujesz to nie znajdziesz na terenie Bytomia lepszego miejsca.

Twój pokój relaksacyjny na wyłączność w Bytomiu

Miejsce do relaksu znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 34 w Bytomiu. W ofercie Pokoju Relaksacyjnego Na Wyłączność znajdziemy dwie sauny, tężnie solankową i balię z zimną wodą.

Sauna sucha

Dzięki przebywaniu w suchej saunie, z naszego organizmu oczyszczają się toksyny. To dobra metoda również na relaks, rozluźnienie i obniżenie napięcia wynikającego ze stresu. Ciekawostką jest fakt, że sauna sucha posiada także właściwości odchudzające, a jeden seans we wnętrzu pozwala spalić nawet 300 kalorii.

Sauna infrared

W tej saunie stosowana jest podczerwień. Dzięki tej technologii i zarazem dużym atutem jest fakt, że w saunie na podczerwień ciało poci się znacznie bardziej niż w przypadku tradycyjnych saun. Nie tylko wydala się w tedy wodę, ale również spala tłuszcz. Dlatego saunę infrared będzie można wykorzystać do procesu odchudzania. Brak przeciwwskazań do korzystania z niej przez osoby z tendencją do pękających naczynek krwionośnych.

Tężnia solankowa

Wdychanie solnego aerozolu pomaga regulować pracę układu oddechowego, przynosi również ulgę osobom, które borykają się z astmą, alergią oddechową, pracującym wiele godzin przez komputerem i w klimatyzowanych pomieszczeniach. Regularne korzystanie z seansów w tężni mogą wspomagać leczenie stanów zapalnych zatok, nieżytu nosa i wykazują także działania relaksacyjne.

Balia z zimną wodą

Baniaczek z zimną wodą doskonale wychładza nasz organizm, dzięki czemu zaleca się korzystanie z niej po seansie w saunie. Kąpiel w balii to tradycyjny sposób na poprawienie pracy układu odpornościowego. Zanurz się po sesji saunowej do bali na kilkadziesiąt sekund. Wchodź powoli, zaczynając od zanurzenia stóp, a później całą resztę.

Rezerwacje

Rezerwacje na daną ofertę Pokój relaksacyjny przyjmuje telefonicznie pod numerem 505 787 873 lub mailowo pod adresem [email protected]. Cennik znajdziecie na ich stronie www.saunabytom.pl.

Lokalizacja

Obiekt znajduje się na Jagiellońskiej 34 – wchodzimy przez bramę w kamienicy. Niedaleko znajduje się parking strzeżony płatny przy Dworcu PKP, a wokół miejsca jest parking miejski. Parking miejski jest płatny w dni robocze od godziny 9:00 do 17:00.

Social media

Zajrzyjcie też koniecznie na media społecznościowe Pokoju relaksacyjnego na wyłączność – Sauna Bytom.

Źródło informacji, zdjęcia: Pokój relaksacyjny na wyłączność w Bytomiu

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
5
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.