Teatry dla Ukrainy: Program rezydencji dla artystów z Ukrainy
AktualnościKultura

Teatry dla Ukrainy: Program rezydencji dla artystów z Ukrainy

Właśnie powstał program rezydencji dla artystów z Ukrainy pod patronatem Forum Dyrektorów Teatrów Województwa Śląskiego, czyli Teatry dla Ukrainy.

Powstał program rezydencji dla artystów z Ukrainy pod patronatem Forum Dyrektorów Teatrów Województwa Śląskiego. Ten program rezydencji stworzono z myślą o ukraińskich artystach, aktorach, tancerzach, jak i dla wszystkich osób zaangażowanych w produkcje teatralne. Dzięki niemu Ci wszyscy uzdolnienie Ukraińcy będą mogli nadal się rozwijać – Teatry dla Ukrainy.

Teatry dla Ukrainy: Program rezydencji dla artystów z Ukrainy

O programie poinformowała na swoich mediach społecznościowych Opera Śląska w Bytomiu. Program skierowano do osób, które przyjechały do Polski, uciekając przed wojną w Ukrainie – zarówno do środowiska twórczego, jak i indywidualnych artystów. Między innymi aktorek i aktorów, tancerzy i tancerek. Po prostu dla wszystkich osób, które są zaangażowane w produkcje teatralne. Na zgłoszenia online Opera Śląska oraz inne placówki śląskie czekają do 12 kwietnia 2022 roku.

Program działa pod patronatem Forum Dyrektorów Teatrów Województwa Śląskiego i więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Opery Śląskiej.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.