Święto Zakochanych w Bytomiu
AktualnościLifestyle

Święto Zakochanych w Bytomiu

Święto Zakochanych tuż, tuż, ale większość z nas weekend traktuje już walentynkowo. Miasto przygotowało dla nas wyjątkowe dekoracje na Górze Miłości.

Góra Miłości w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla to jedno z ulubionych miejsc spacerowiczów z Bytomia, jak i z miast ościennych. Musicie koniecznie tam zajrzeć z okazji zbliżających się Walentynek. Święto Zakochanych w Bytomiu rozbłyśnie niczym milion gwiazd na niebie.

Święto Zakochanych w Bytomiu

– Pomysł walentynkowej dekoracji podsunęli nam sami bytomianie, którzy tak chętnie fotografowali się na tle świątecznych iluminacji na Rynku. Teraz pamiątkowe zdjęcie można zrobić w scenerii naszego parku. Na Górę Miłości zapraszamy nie tylko zakochanych – mówił Przemysław Wrona, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

Na Górze Miłości pojawiła się iluminacja świetlna w kształcie bramy, w której można zapozować ze swoją drugą połówką do zdjęcia. Świetlne girlandy dodają romantycznego klimatu wraz z udekorowaną wiatą oraz barierkami przy schodkach prowadzących na wzniesienie. Koszt miłosnej dekoracji wyniósł około 12 tysięcy złotych. Dekoracje walentynkowe będą dostępne do końca kwietnia na Górze Miłości.

Święto Zakochanych w Bytomiu

Źródło informacji, zdjęcia: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.