AktualnościLifestyle

Spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu

Już za tydzień w sobotę odbędzie się specjalna akcja bytomskiego obiektu zatytułowana „Spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu”.

27 sierpnia – w sobotę Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu – Miechowicach przy ulicy Łaszczyka organizuje akcję „Spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu”. Wędrówki będą odbywały się w godzinach od 9:30 do 13:00 i trzeba się na nie zapisać.

Spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu

Następny spacer odbędzie się w ramach zakończenia wakacji i będzie organizowany w ramach miejskiej akcji „Lato w Mieście”. Takie wydarzenia cieszą się w Bytomiu sporą popularnością – chętnych na nie, nie brakuje.

Na spacer obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłosić możemy się na adres e-mail obiektu – [email protected]. Na ten adres wysyłamy wypełniony formularz, który znajdziemy pod linkiem z bytomskiej placówki tutaj. Zapisać się możemy także w kawiarnii „W Lufcie”, która zlokalizowana jest przy ulicy Piastów Bytomskich.

W wydarzeniu może wziąć 90 pierwszych osób – każda z tych osób będzie miała do dyspozycji jeden spacer z jednym czworonogiem. Przedstawiciele bytomskiego schroniska proszą o przesyłanie formularzy przez osoby zdecydowane na długi spacer. Główna zasada – jeden spacerujący = jeden pies.

Spacer z podopiecznymi schroniska w Bytomiu

Pole dotyczące osób towarzyszących zakłada wpisywanie w niej osób poniżej 16. roku życia, które biernie wezmą udział w wydarzeniu, nie osób dorosłych wyprowadzających pieski. Na każdego wyprowadzającego wymagany jest osobny formularz. Osoby, które ukończyły 16 lat – nie pozostające pod opieką osób pełnoletnich podczas spaceru, zobowiązane są do przekazania w dniu spaceru pracownikowi schroniska zgodę na uczestnictwo w wydarzeniu podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego. Wszystkie osoby poniżej 16 lat – mogą wziąć udział w akcji oraz przebywać na terenie obiektu jedynie pod opieką osób pełnoletnich.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.