II edycja spacerów „Bytom nieoczywisty”
AktualnościLifestyle

Sierpniowe spacery w ramach „Bytom nieoczywisty”

Od lipca ponownie możemy chodzić na spacery w ramach drugiej edycji „Bytom nieoczywisty”. Przed nami sierpniowe wędrówki, gdzie tym razem?

W sierpniu pierwszy spacer odbędzie się już 6 sierpnia, gdzie pani fotograf Teresa Ebis zabierze nas w podróż po dotąd nieznanych wnętrzach kamienic w Bytomiu. Zapisy ruszają już od dziś w Biurze Promocji Miasta Bytom.

Sierpniowe spacery w ramach „Bytom nieoczywisty”

Kto jest ciekaw wnętrz bytomskich kamienic, powinien koniecznie się zapisać sobotni spacer (6 sierpnia, godz. 10:00), gdzie fotografka Teresa Ebis zabierze was te nieznane dotąd lokalizacje kamienic. Zapisy ruszają dzisiaj – 1 sierpnia w Biurze Promocji Miasta Bytom na Rynku. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu 32 786 82 20 i podać swoje dane. Udział w spacerach jest całkowicie bezpłatny.

Kiedy odbędzie się kolejny spacer?

Następny spacer w ramach drugiej edycji bytomskiego programu odbędzie się już 20 sierpnia, o godzinie 10:00. Tematem przewodnim podróży będzie „Grossfeld. Funkcjonalna architektura międzywojnia”. Poprowadzi nas Dariusz Pietrucha, a zapisy ruszają już 16 sierpnia.

Już dziś możecie dołączyć do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/2LVpLP9Ab.

Zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.