Roman Ciurej to 16-letni mieszkaniec Bytomia, który uznawany jest za zaginionego. Policja szuka świadków, którzy mogą pomóc w jego odnalezieniu.
AktualnościWiadomości

Roman Ciurej zaginął. Policja prowadzi poszukiwania

Nastoletni bytomianin wiele razy opuszczał już miejsce zamieszkania. Teraz policja kolejny raz prowadzi jego poszukiwania.

Szesnastoletni mieszkaniec Bytomia Roman Ciurej jest uznawany za zaginionego. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu jego pobytu.

Roman Ciurej uznawany za zaginionego

Szesnastolatek oddalił się z miejsca zamieszkania 25 października 2022 roku około godziny 12:30. Była to jednak, jak zaznacza policja, jego kolejna ucieczka. Roman wrócił do miejsca, gdzie przebywa na co dzień 5 grudnia 2022 roku, ale był tam zaledwie… 30 minut. Teraz trwają jego poszukiwania.

Policja podaje rysopis

Poszukiwany ma 175 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy koloru czarnego. Wszyscy, którzy mogą pomóc w jego odnalezieniu proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu pod numerem 478533280. Mogą także skontaktować się z najbliższą jednostką Policji.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.