Prace techniczne na sygnalizacji świetlnej w Bytomiu
Aktualności

Prace techniczne na sygnalizacji świetlnej w Bytomiu

W nadchodzący weekend odbędą się prace techniczne na sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Powstańców Warszawskich w Bytomiu.

3 września – w najbliższą sobotę odbędą się prace techniczne na sygnalizacji świetlnej na bytomskim skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Powstańców Warszawskich w okolicach Aresztu Śledczego. Prace będą polegały na wymianie sterownika sygnalizacji. W jakich godzinach nie będzie czynna sygnalizacja?

Prace techniczne na sygnalizacji drogowej w Bytomiu

Roboty techniczne będą polegały na odłączeniu energii elektrycznej, wymianie sterownika i szafy sygnalizacji drogowej. Prace realizowane będą przez firmę ZIR W. Sylwestrzak i Spółka – Spółka Jawna, ale tylko i wyłącznie przy odpowiednich warunkach pogodowych – brak opadów atmosferycznych. Ta sytuacja będzie miała miejsce 3 września w godzinach od 7:00 do 14:00 na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Powstańców Warszawskich w okolicach Aresztu Śledczego w Bytomiu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zmienionej na ten czas organizacji ruchu.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.