Aktualności

Policja w Bytomiu: Zwierzę to nie zabawka

Wczoraj – 14 września policja w Bytomiu ujawnili w jednym z mieszkań zwierzęta egzotyczne, które nie miały zapewnionych odpowiednich warunków do życia.

14 września – we wtorek bytomska policja razem z Powiatowym Inspektoratem Weterynarii i bytomskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami ujawnili w jednym z mieszkań zwierzęta egzotyczne, które nie miały zapewnionych odpowiednich warunków do życia. Właścicielka tych zwierząt miała w lokalu 7 małp i papugę arę nie stosownych pozwoleń. Co jej grozi za ten czyn?

Policja w Bytomiu: Zwierzę to nie zabawka

Mundurowi z Bytomia zajmujący się przestępczością gospodarczą razem z Powiatowym Inspektoratem Weterynarii i bytomskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w jednym z lokali mieszkalnych na terenie naszego miasta, odkryli zwierzęta egzotyczne, które były trzymane w niewłaściwych warunkach. W ciasnych klatkach znajdowało się 7 małp i papuga ara. 46-latka nie posiadała odpowiednich pozwoleń wymaganych przy hodowli posiadanych gatunków zwierząt egzotycznych. Decyzją PIW zwierzęta pozostały pod opieką kobiety, która zobowiązała się w terminie do 14 dni poprawić warunki bytowe tych zwierząt. Dodatkowo objęto je kontrolą weterynarza i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Bytomiu.

Pamiętajmy: Zwierzę to nie zabawka!

Policja w Bytomiu: Zwierzę to nie zabawka

Źródło informacji, zdjęcia: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.