Aktualności

Policja kryminalna przejęła dużą ilość narkotyków w Bytomiu

Bytomska policja kryminalna z komendy V przejęła dużą ilość narkotyków. Zabezpieczyli marihuanę u mieszkańca naszego miasta w jego mieszkaniu.

11 września – policja kryminalna w Bytomiu zatrzymała 25-letniego mężczyznę, który posiadał w swoim mieszkaniu znaczą ilość narkotyków w swoim mieszkaniu. Mężczyznę zatrzymano i przedstawiono zarzuty. Jaka grozi mu kara?

Policja kryminalna przejęła dużą środków odurzających w Bytomiu

W miniony wtorek bytomska policja kryminalna zatrzymała młodego mieszkańca naszego miasta, który posiadał dużą ilość narkotyków. 25-latek przechowywał nielegalne środki w swoim mieszkaniu. Podczas przeszukania jego lokalu mieszkalnego – mundurowi znaleźli marihuanę. Narkotyki przetrzymywał w lodówce. Z środków odurzających można było przygotować ponad 140 porcji dilerskich. Funkcjonariusze w mieszkaniu bytomianina znaleźli również skradziony we wrześniu – telefon komórkowy. Mundurowi teraz wyjaśniają, jak 25-latek wszedł w posiadanie urządzenia. W ramach dowodów, oprócz środków – zabezpieczono również gotówkę w kwocie 7 tysięcy złotych. Zatrzymanego doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu – gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator wobec bytomianina zastosował policyjny dozór. Za ten czyn grozi mu do 10 lat więzienia.

Policja kryminalna przejęła dużą ilość narkotyków w Bytomiu

Źródło informacji, zdjęcia: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.