Pełnia Księżyca Żniw w Bytomiu
AktualnościLifestyle

Pełnia Księżyca Żniw w Bytomiu

Już w ten weekend odbędzie się „Pełnia Księżyca Żniw” w Bytomiu, czyli księżycowy koncert relaksacyjny na misach kryształowych i dzwonkach.

„Pełnia Księżyca Żniw” w Bytomiu odbędzie się już w sobotę – 13 sierpnia, w godzinach od 19:00 do 20:00. Wydarzenie jest zorganizowane przez Nakaya Yoga i Wicked Witch. Pełnia Księżyca Żniw to nic innego jak księżycowy relaksacyjny na misach kryształowych i dzwonkach.

Księżycowy koncert w Bytomiu

Jak sama nazwa wskazuje – motywem przewodnim jest zbliżająca się Pełnia Księżyca Żniw, która ma także inne nazewnictwo – Księżyc Dojrzewającej Kukurydzy, Księżyc Jesiotrów lub Jęczmienny Księżyc. Koncert odbędzie się na śpiewających misach kryształowych o odpowiednio dobranych tonacjach – tak, aby zharmonizować wasze energie. Do tego brzmienia dołączą dzwonki koshi i zaphir.

Na spotkanie organizatorzy proszą by przychodzić punktualnie. Na pewno każdemu z nas ciężko się jest zrelaksować, gdy co chwilę ktoś przychodzi po czasie. Tuż po godzinie 19:00 – budynek zostanie zamknięty dla komfortu uczestników wydarzenia.

Koncert odbędzie się przy ulicy Powstańców Warszawskich (pełny adres będzie widniał po zakupie biletu) w centrum Bytomia. Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu: https://fb.me/e/1Oir44bcd. Bilety można zakupić tutaj.

Źródło informacji, zdjęcie: Wydarzenie Facebook

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.