AktualnościLifestyle

Pałac w Miechowicach zaprasza na taneczne wydarzenie

Pałac w Miechowicach zaprasza na taneczne wydarzenie, które odbędzie za ponad dwa tygodnie: „Wieczór z tańcem intuicyjnym”.

Już 12 lipca – we wtorek, na terenie Pałacu w Miechowicach odbędzie się taneczne wydarzenie „Wieczór z tańcem intuicyjnym”. Impreza zaczyna się o godzinie 18:00 i potrwa półtorej godziny. Wstęp na wydarzenie jest płatny – 50 złotych.

Pałac w Miechowicach zaprasza na taneczne wydarzenie

Pałac w Miechowicach zaprasza na taneczne wydarzenie

„Taniec jest jedną z najprostszych terapii dostępnych człowiekowi. Wprowadzenie ciała w spontaniczny ruch i pozwolenie sobie na jego siłę potrafi dotrzeć do głęboko stłumionych emocji – szczególnie wstydu, lęku, braku zaufania, braku akceptacji wobec samego siebie i swojej cielesności. Jest w stanie rozluźnić blokady mięśniowe, które powstawały przez lata w wyniku chęci odcięcia się od własnych uczuci. A te potrafi na tyle zintensyfikować, że w końcu jesteśmy w stanie nazwać je jednym słowem i przyjrzeć się danym emocjom z bliska” – czytamy na stronie wydarzenia.

Wystarczy, że weźmiemy ze sobą wygodny strój i otwartość na to, by wyjść z głowy i poczuć swoje ciało. Nie musimy mieć żadnego doświadczenia w tańcu, ani jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Do tego tańca nie ma żadnych przeciwwskazań. Zajęcia będzie prowadziła Agnieszka Bieda – dyplomowany instruktor jogi, tancerka, fotograf tańca i portrecista, dietetyk kliniczny, dietoterapeuta wg medycyny chińskiej, lektor języka włoskiego, głęboko w sercu – artystka.

Zapisy odbywają się pod adresem e-mail: [email protected] oraz numerem telefonu 733 458 786. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/22MCWzACu.

Źródło informacji, zdjęcie: Facebook Wydarzenie Wieczór z tańcem intuicyjnym

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.