Kolejne centrum dystrybucyjne Lidla powstanie w Bytomiu
AktualnościArtykuł zewnętrzny

Otwarcie nowego Lidla w Gliwicach

Już w tym tygodniu nastąpi otwarcie kolejnego Lidla w Gliwicach przy ulicy Nowy Świat. Na kiedy zaplanowano otwarcie?

17 listopada nastąpi wielkie otwarcie nowego obiektu Lidl Polska w Gliwicach przy ulicy Nowy Świat 67. Otwarcie zaplanowano na godzinę 6:00 i na ten dzień przygotowano szereg promocji. Firma rozwija się w zawrotnym tempie, dba przy tym o środowisku i dba by klienci mieli łatwy dostęp do wszelakich produktów.

Lidl – wysoka jakość i niska, lidlowa cena

Praktycznie tak jak w każdym nowoczesnym już Lidlu znajdziemy Ryneczek Lidla – świeże warzywa i owoce oraz szeroki wybór BIO, Piekarnie w sercu Lidla – pieczywo bez konserwantów, Pikok – wędliny, Pilos – nabiał oraz Strefę Wege i kosmetyki Cien. Odzież i produkty przemysłowe także znajdziemy w nowym obiekcie w Gliwicach – w totalnie niskich cenach.

Otwarcie nowego Lidla w Gliwicach

Nowy obiekt zlokalizowano przy ulicy Nowy Świat 67 i liczy sobie 1100 m2 powierzchni Sali sprzedaży. W nowym sklepie zostanie zatrudnionych 21 osób. Placówka będzie funkcjonowała w godzinach 6:00 – 22:00 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę handlowe od 8:00 do 19:00. Na terenie sklepu kierowcy znajdą 94 miejsc parkingowych. W dniu otwarcia na klientów będzie czekać stoisko kawowe, gadżety z logo Lidl i wiele wspaniałych atrakcji.

„Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów, rozwijamy aplikację Lidl Plus, ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR, Lidl Polska.

Ekologiczne rozwiązania w lidlowskich sklepach

W gliwickim obiekcie Lidla wykorzystano ekologiczne rozwiązania, między innymi:

  • odzyskiwanie ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • rekuperację,
  • pompy ciepła,
  • oświetlenie LED.

Dzięki takim rozwiązaniu, zwiększona zostanie efektywność energetyczna obiektu i uczyni to placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Lidl Polska

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 11.550 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło informacji, zdjęcie: Materiały prasowe

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.