noc spadających gwiazd
AktualnościLifestyle

Noc Spadających Gwiazd w Bytomiu

To już kolejna edycja Noc Spadających Gwiazd, która odbędzie się w naszym mieście. Na wydarzenie z ciekawymi atrakcjami zaprasza lokal w Bytomiu i Manuffaktura.

Już 13 sierpnia o godzinie 17:00 zacznie się impreza pt. „Noc Spadających Gwiazd” w lokalu w Bytomiu. Organizatorzy przygotowali ciekawe atrakcje, między innymi warsztaty „Nie z tej ziemi” lub wernisaż zdjęć „Drogi Mlecznej i głębokiego nieba” autorstwa Marzeny Rogozińskiej. Co jeszcze?

Noc Spadających Gwiazd w Bytomiu

Harmonogram wydarzenia
  • 17:00 – warsztaty „Nie z tej Ziemi” – twórcze rękodzieło z Magdą z pracowni Tusz i Wiatr:
    • na zajęcia obowiązują zapisy, bo jest limit wejść – można zapisać się pod adresem e-mail: [email protected] (imię, nazwisko, nr kontaktowy).
  • 19:00 – wernisaż zdjęć „Droga Mleczna i głębokie niebo” autorstwa Marzeny Rogozińskiej, które zeszłoroczne zdjęcie zostało wyróżnione przez NASA.
Co czeka na nas po zmroku?

Poznamy Pegaza, który jest progresywną instalacją inspirowaną gwiazdozbiorem Pegaza. Dlaczego jest progresywna? A dlatego, że z roku na rok, dzięki dokładnym marzeniom snutym podczas wypatrywania spadających gwiazd, nabiera ona kształtu. Jedno skrzydło to marzenia osobiste, a drugie marzenia dla świata. Na sam koniec – sama pyszności. Będziemy mogli poobserwować niebo i perseidy 😊.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a w przypadku złej pogody – obserwacja nieba nie odbędzie się.

Źródło informacji, zdjęcie: Wydarzenie Facebook Noc Spadających Gwiazd

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.