Mozaika i pszczoły w muzeum w Bytomiu
AktualnościKultura

Mozaika i pszczoły w muzeum w Bytomiu

Mozaika i pszczoły w muzeum to warsztaty przeznaczone dla osób dorosłych, które odbędą się w Bytomiu na Placu Jana III Sobieskiego w ten weekend.

Organizatorami tych warsztatów Mozaika i pszczoły w muzeum jest Pracownia Stalowe Anioły we współpracy z Muzeum Górnośląskim w Bytomiu i „Moje pszczoły – Marek Kulawik”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę – 25 czerwca, w godzinach od 13:30 do 14:30 na placu Jana III Sobieskiego w Bytomiu.

Mozaika i pszczoły w muzeum w Bytomiu

Zajęcia dla was poprowadzą Stalowe Anioły. Na warsztatach będzie możliwość stworzenia mozaikowych pszczółek oraz łąk kwietnych, które staną się częścią mozaiki ściennej za ulem w ogrodzie Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu. Wydarzenie to będzie miało charakter otwarty i społeczny, na nim dowiemy się wielu fajnych i ciekawych rzeczy związanych z ulami miejskimi. Poznamy również bliżej i poczujemy odpowiedzialność za kształtowanie naszego otoczenia.

Mozaikowe zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę – 25 czerwca, o godzinie 13:30 i potrwają do godziny 14:30 w ogrodzie muzealnym. Wstęp jest bezpłatny. Zapisać się można w Dziale Edukacji pod numerem telefonu 32 281 82 94 wew. 127.

Organizatorami akcji jest Pracownia Stalowe Anioły we współpracy z Muzeum Górnośląskim w Bytomiu i „Moje pszczoły – Marek Kulawik”. Patronem wydarzenia jest Fundacja Śląskie Obrazy. Projekt dofinansowano ze środków Miasta Bytom w ramach programu regratingowego „Lokalne działania”.

Dołącz do wydarzenia już dziś: https://fb.me/e/1YBYfNEW9

Źródło informacji, zdjęcie: Wydarzenie „Mozaika i pszczoły w muzeum – warsztaty dla dorosłych”

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.