Miechowicki schron ponownie otwiera się dla zwiedzających
Aktualności

Miechowicki schron ponownie otwiera się dla zwiedzających

Już w ten weekend ponownie będziemy mogli zwiedzić miechowicki schron. Zapraszamy na kolejny dzień otwarty tego zabytku.

8 października – sobota w godzinach od 14:00 do 18:00 będziemy mogli ponownie zwiedzić miechowicki schron, który znajduje się przy ulicy Kasztanowej 8. Tam zobaczymy dwanaście ekspozycji przygotowanych przez takie osoby jak: Andrzej Habraszka, Maciej Bartków, Roland Skubała, Piotr Orzeł, Sebastian Markiel, Adam Pawełczyk oraz Karol Januszewski.

Miechowicki schron ponownie otwiera się dla zwiedzających

Organizatorzy wydarzenia odradzają wizytę w schronie z małymi dziećmi, ale i również odradzają wizytę osobom, które mają nadwrażliwość słuchową lub klaustrofobię. Pośród nowości zobaczymy i usłyszymy zmienione nagranie, które będzie towarzyszyć wam w zwiedzaniu miechowickiego schronu. W obiekcie powstała inscenizacja nalotu bombowego, którą wzmocniono działaniem lamp stroboskopowych. Wewnątrz schronu jest duży hałas, a sama prezentacja ma spory efekt emocjonalny, który poruszamy, jest trudny i z pewnością nie dla dzieci – czytamy na wydarzeniu stowarzyszenia.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.