Już dziś Bytomski Kwietnik w bytomskim parku
AktualnościKultura

Już dziś Bytomski Kwietnik w bytomskim parku

Już dziś od godziny 10:00 w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu rusza Bytomski Kwietnik – Taneczna Polana. Jaki jest motyw przewodni wydarzenia?

To już po raz czwarty będziemy gości w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu imprezę Bytomski Kwietnik – Taneczna Polana. Tematem przewodnim wydarzenia będzie taniec w różnych odmianach, zaczynając od baletu, a kończąc na capoierze.

Już dziś Bytomski Kwietnik w bytomskim parku

Taneczna impreza zaczyna się od godziny 10:00 na Polanie Piknikowej i swój finisz ma o godzinie 18:00. To idealny pomysł na sobotę. Na wydarzeniu znajdziemy takie tańce jak balet, taniec ludowy, taniec intuicyjny i orientalny, afro dane oraz formy mniej oczywiste takie jak capoeira czy Kangoo Jumps.

Na Bytomskim Kwietniku będziemy mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Relaks też będzie zapewniony, na leżakach wystawiony na Polanie Piknikowej będziemy mogli obserwować pokazy taneczne. Czekać będzie na nas również strefa gastronomiczna z różnym smakołykami. W bytomskim parku swoje dzieła wystawią lokalni rękodzielnicy i twórcy, a oprócz tego będziemy mogli również wziąć udział w warsztatach artystycznych.

Źródło informacji, zdjęcie: Wydarzenie FB Bytomskim Kwietnik

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.