Czas na czwarty odcinek programu „rozmowa z Człowiekiem”
Aktualności

Czas na czwarty odcinek programu „rozmowa z Człowiekiem”

W miniony piątek – 22 lipca, światło dzienne ujrzał czwarty odcinek programu „rozmowa z Człowiekiem” redaktora Mariusza Orłów. Kto tym razem zagościł w programie?

Program „rozmowa z Człowiekiem” skupia się na rozmowach z znanymi i tym znanymi ludźmi sztuki, polityki, biznesu i kościoła – szukając prawdy o współczesności. Pierwszym gościem programu był Przemek Myszor – członek zespołu Myslovitz, drugim Alina Markiewicz – dziennikarka i podróżniczka, a w trzecim mogliśmy poznać bliżej aktora – Henryka Gołębiewskiego.

Program „rozmowa z Człowiekiem” redaktora Mariusza Orłów

Program ten prowadzony przez redaktora Mariusza Orłów – dziennikarza z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy radiowej. Produkcją programu zajmuje się Fundacja Inkubator Filmowy z Katowic w współpracy z profesjonalną i doświadczoną ekipą filmową Hole Films. W programie redaktor Orłów rozmawia ze znanymi i mniej znanymi ludźmi sztuki, polityki, biznesu, kościoła szukając w nich prawdy o współczesności oraz docierając do głębi istoty człowieczeństwa.

„Wśród rozmówców znajdą się: znani aktorzy, muzycy, najmłodszy polski miliarder, najpiękniejsza polska tenisistka, najmłodszy polski biskup, czy też Twój sąsiad – niezwykły mechanik samochodowy. Zasada jest jedna: nie rozmawiamy o bieżących wydarzeniach, ale o uczuciach i człowieczeństwie. Rozmawiam z niezwykłymi ludźmi o zwykłym życiu” – mówi o programie prowadzący redaktor Mariusz Orłów.

Mariusz Orłów był prezenterem między innymi w radiu Top w Katowicach, Silesia Flash oraz radiu eM. W swoim dorobku dorobku ma autorskie audycje „Tylko gra Orłów”, „Dźwięki życia”, „Dozwolone do lat 18.” czy „Anielski łącznik”.

Czas na czwarty odcinek programu „rozmowa z Człowiekiem”

Gościem czwartego odcinka jest Magdalena Mleczko – dziennikarka radiowa oraz autorka audycji kulturalnych. Redaktorka Mleczko pracowała w śląskich stacjach radiowych – w radiu RMF FM, czy też Chili Zet. Aktualnie Panią Magdę możemy usłyszeć w stacji radiowej Antyradio. Podczas rozmowy usłyszeliśmy o dziennikarstwie w dzisiejszych czasach, historii lokalnego i śląskiego radia. Magdalena Mleczko udziela również rad wizerunkowych dla młodych twórców mediów oraz odpowiada na pytanie jakich wiadomości w portalach informacyjnych pojawia się najwięcej. Nie zabrakło w wywiadzie zabawnych antenowych wpadek 😉.

Premiera czwartego odcinka odbyła się 22 lipca na kanale YouTube i facebooku. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym materiałem!

Źródło informacji, zdjęcie: Materiały prasowe

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.