Aktualności

Bytomscy kryminalni przejęli sporą ilość narkotyków

Bytomscy policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu III przejęli sporą ilość narkotyków, która znaleźli w mieszkaniu i na strychu.

Prawie 2 kilogramy narkotyków przechowywał w swoim mieszkaniu i na strychu mieszkaniec Bytomia. Kryminalni z komisariatu III zabezpieczyli sporą ilość narkotyków, a odpowiedzialnego za to zatrzymali i doprowadzili do prokuratury, gdzie już usłyszał zarzut.

Bytomscy kryminalni przejęli sporą ilość narkotyków

W ostatni wtorek – 9 sierpnia, kryminalni z bytomskiej „trójki” zatrzymali młodego bytomianina, który posiadała znaczną ilość narkotyków. Policja ustaliła, że 24-latek przechowuje nielegalne środki w swoim mieszkaniu i na strychu w dzielnicy Bytomia – Szombierkach. Podczas przeszukiwać jego lokum, mundurowi znaleźli pół kilograma amfetaminy, prawie pół kilograma ekstazy i prawie kilogram marihuany. Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu, gdzie usłyszał już zarzuty posiadania dużej ilość narkotyków. Prokurator wobec bytomianina zastosował dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. Za ten czyn grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Bytomscy kryminalni przejęli sporą ilość narkotyków

Źródło informacji, zdjęcia: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.