AktualnościSport

Bytomianka została najlepszą zawodniczką Mistrzostw Śląska w pływaniu

Młoda bytomianka została w miniony piątek – 25 listopada najlepszą zawodniczką Mistrzostw Śląska w pływaniu. Wielkie gratulacje.

Aleksandra Krawczyk z klubu UKS Na Fali została najlepszą zawodniczką Mistrzostw Śląska w pływaniu. Zawody odbyły się 25 listopada, a młoda bytomianka startowała i na tym turnieju zdobyła cztery medale, a w tym dwa złote.

Bytomianka najlepsza w Mistrzostwach Śląska w pływaniu

Młodzi pływacy rywalizowali na pływalni „Olimpijczyk” w Gliwicach. Aleksandra Krawczyk zdobyła dwa złote medale w konkurencjach na dystansie – 200 m i 100 m w stylu dowolnym oraz dwa srebrne na 5 m stylem dowolnym i 100 m stylem zmiennym. W klasyfikacji ogólnej została najlepszą zawodniczką. Mateusz Podbucki dwukronie zajął 5. miejsca oraz raz 6. miejsce.

Źródło informacji, zdjęcia: UM Bytom