Akcja „Najlepszy koks z Bytomia poszukiwany”
Aktualności

Akcja „Najlepszy koks z Bytomia poszukiwany”

Koksownia w Bytomiu w czerwcu zorganizowała promocję w postaci „Najlepszy koks z Bytomia poszukiwany”, a jej finał miał miejsce na ostatnich Dniach Bytomia.

W czerwcu mogliśmy zobaczyć na największych i tych najmniejszych billboardach w Bytomiu nietypowy obraz „Najlepszy koks z Bytomia poszukiwany”. Jak się okazało, akcja należała do Koksowni w Bytomiu, którą promował Mariusz Kałamaga – znany wszystkim komik i przede wszystkim bytomianin. Za tym nietypowym marketingiem stała Koksownia w Bytomiu i był on elementem rebrandingu tego obiektu – wcześniej znanego pod nazwą MMG.

Akcja „Najlepszy koks z Bytomia poszukiwany”

Jak to wszystko się zaczęło? A choćby od umieszczenia na bytomskich billboardach plakatów promujących nietypową akcję „Najlepszy koks z Bytomia poszukiwany”.

Później do akcji dołączył się wszystkim bardzo dobrze znany bytomianin i komik – Mariusz Kałamaga. Chodził po Bytomiu i pytał się przechodniów: „Gdzie jest najlepszy koks w Bytomiu?”:

Jak widać poniżej popularny mieszkaniec naszego miasta, nie dawał za wygraną i dalej chodził, i pytał spacerowiczów.

Już prawie bliżej było od odkrycia prawdy o „Najlepszym koksie w Bytomiu”. Bytomianie i inni mieli dowiedzieć się o tym na sobotnich Dniach Bytomia (25 czerwca).

Finał akcji

No i się dowiedzieliśmy – jaki jest „Najlepszy koks z Bytomia”. Poniżej cała sonda i odpowiedź na którą wszyscy czekali.

Źródło informacji, zdjęcie: Facebook Muzeum Koksownictwa

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.