znany youtuber o bytomiu
Aktualności

Znany youtuber opowiada w najnowszym odcinku o Bytomiu

O Bytomiu w najnowszym swoim odcinku opowiada znany youtuber. W materiale wideo dowiemy się trochę o historii, architekturze i przyrodzie naszej gminy.

Niklaus Pieron – znany bytomski youtuber w swoim najnowszym materiale wideo opowiada w interesujący sposób o historii, architekturze i przyrodzie Bytomia. Film nosi tytuł „Bytom – jedno z najstarszych miast w Polsce”.

Najnowszy odcinek znanego youtubera opowiada o Bytomiu

„Bytom – jedno z najstarszych miast w Polsce” to tytuł najnowszego materiału wideo opublikowanego przez Mikołaja Wilgę, który jest znany pod pseudonimem Niklaus Pieron. Od 2021 roku bytomianin prowadzi wideoblogi na swoim kanale Youtube. Kanał ma ponad 127 tysięcy subskrybentów. Wcześniej publikował już filmy związane z Bytomiem. Między innymi dotyczyły one:

  • wakacyjnych podróży wąskotorówką,
  • historii bytomskiego przemysłu,
  • szlaków rowerowych w mieście.

Niklaus Pieron tworzy materiały wideo w gwarze śląskiej. Duża popularnością pośród internautów cieszą się zwiastuny między innymi takich filmów jak:

  • „Gwiezdne Wojny”
  • „Wiedźmin”
  • „Rambo” ze śląskim dubbingiem.

Teraz youtuber nagrał film poświęcony naszej gminie. Niklaus Pieron w ciekawy sposób opowiada o wielokulturowej historii Bytomia, oryginalnej architekturze, interesujących zabytkach, uroczych parkach i rezerwatach.

Źródło informacji: Fakty Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
3
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.