zagraj w bytom
Aktualności

„Zagraj w Bytom!”. Kolejna gra miejska już dostępna

Gry miejskie w Bytomiu cieszą się ogromną popularnością. To świetny sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu, a przy okazji poznanie miasta i jego historii.. „Zagraj w Bytom!”.

Nie tak dawno temu pisaliśmy, że powstała następna gra miejska dotycząca naszego miasta. Całe seria nosi tytuł „Zagraj w Bytom!”. No to pojawiła się kolejna. Odpowiedzialna za stworzenie gry miejskiej jest Stowarzyszenie im. Maxa Kopfsteina. Stowarzyszenie udostępniło właśnie scenariusz kolejnej rozgrywki miejskiej, której miejscem jest właśnie Bytom.

Następna gra miejska już dostępna. No to „Zagraj w Bytom!”

„Kolejny raz możecie z nami Bytom zwiedzić, lecz tym razem wam przyjdzie miasto wzdłuż i wszerz przemierzyć. Przygodę zaczynamy od wizyty na bytomskim Rynku. Znajdźcie tam dostojnego zwierza zażywającego odpoczynku.”

To właśnie tymi słowami zaczyna się najnowsza rozgrywka miejska zatytułowana „Bytom Ewangelików”. Dzięki pracy członków Stowarzyszenie im. Maxa Kopfsteina w nasze rączki wpada kompletny scenariusz najnowszej gry wraz ze wszystkimi niezbędnymi dodatkami. W grę możemy zagrać sami, ale czasem i najlepsza zabawa będzie, jeśli zbierzemy grupkę znajomych i wtedy podzielimy się na drużyny. Umawiacie się, że wygra ten, który jako pierwszy przemierzy całą trasę i odgadnie wszystkie zagadki. W tą grę miejską może zagrać każdy, niezależnie od wieku. Warto podczas przemierzania trasy gry zaopatrzyć się w wygodne obuwie i odrobinę wolnego czasu.

Zachęcamy do zabawy i okrywania naszego miasta!

Warto nadmienić, że wszystkie materiały dostępne są za darmo na stronie: maxkopfstein.wordpress.com. Ich przygotowanie dofinansowano ze środków Gminy Bytom.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.