wystawa pokonkursowa
Kultura

Wystawa pokonkursowa w bibliotece w Bytomiu

Wystawa pokonkursowa XX Wojewódzkiego konkursu twórczości plastycznej dzieci i młodzieży pt.: ”Moja ulubiona pora roku” jest już dostępna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu.

MDK nr 2 oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu zaprasza na wystawę pokonkursową. Jaką? Wystawa XX Wojewódzkiego konkursu twórczości plastycznej dzieci i młodzieży pt.: ”Moja ulubiona pora roku”. Pokonkursowa wystawa jest już dostępna od 6 kwietnia.

Wystawa pokonkursowa w bibliotece w Bytomiu

Do udziału w konkursie, który miał miejsce w zeszłym roku, zaproszono uczniów z całego województwa śląskie i wszystkich typów szkół. Poza szkołami plastycznymi. Celem konkursu była prezentacja możliwości twórczych i artystycznych dzieci oraz młodzieży. Nadesłane prace oceniono w 6 kategoriach w technice plastycznej dowolnej.

wystawa pokonkursowa w bytomiu

Wystawa, która jest już dostępna w Galerii Rotunda w MBP w Bytomiu potrwa do 23 kwietnia 2021 roku. Można ją odwiedzać w godzinach pracy MBP w Bytomiu. Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej relacji z wystawy dostępnej pod tym linkiem.

Źródło informacji: faktybytom.pl
Zdjęcie: MBP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Kultura

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.