wypadek w bytomiu
Aktualności

Wypadek na DW911 w Bytomiu. Zderzyły się dwa samochody!

Wczoraj doszło do wypadku na DW911 w Bytomiu. Zderzył się dwa samochody osobowe, a trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala do jednego z bytomskich szpitali.

Do zdarzenia doszło 26 lipca na skrzyżowaniu z aleją Jana Pawła II z ulicą Kędzierzyńską w Bytomiu. Zderzyły się dwa samochody osobowe na drodze wojewódzkiej 911. Policja otrzymała zgłoszenie przed godziną 17:00.

Wypadek na DW911 w Bytomiu

Jak informowała as. Anna Oczkiewicz – oficer prasowy KMP w Bytomiu – 41-letni piekarzanin kierujący samochodem marki Dacia Dokker, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie. Ten manewr doprowadził do zderzenia się z Hondą Jazz kierowaną przez 55-latka z Bytomia.

Trzy osoby trafiły do jednego z bytomskich szpitali – obaj kierowcy oraz pasażerka Hondy, 49-letnia kobieta. Doznali oni podczas wypadku obrażeń ciała i przetransportowano ich do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu przy Alei Legionów.

Przez prawie ponad godzinę droga wojewódzka w kierunku Chorzowa pozostawała zablokowana, a mundurowi wyznaczyli objazd przez ulicę Witczaka.

Źródło informacji: Dziennik Zachodni
Zdjęcie: Samochód zdjęcie utworzone przez aleksandarlittlewolf – pl.freepik.com

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać

Komentarze zostały zablokowane.