Pomóż i Ty Michałkowi wrócić do zdrowia
Aktualności

Warto pomagać. Pomóż i Ty Michałkowi wrócić do zdrowia

Nie jeden z was przekonał się, że warto pomagać. Teraz na naszą pomoc liczy Michałek i jego rodzice. Pomóżmy chłopczykowi wrócić do zdrowia.

Każda złotówka się liczy. Nie raz i nie dwa pokazaliście, że macie ogromne serducho, a teraz macie okazję, by zrobić to po raz kolejny. Każdy z was wie, że dobro wraca z podwójną siłą. Michał walczy o swoje przyszłe życie – zbiera na mikropolaryzacje i turnus rehabilitacyjny.

Warto pomagać. Pomóż i Ty Michałkowi wrócić do zdrowia

Michałek urodził się jako wcześniak, z powodu zagrażającej wewnątrzmacicznej zamartwicy płodu. Od pierwszych minut walczył o swoje życie – zacięty wojownik. Niestety, ale to nie wszystko. Skutkiem przedwczesnego porodu i niedotlenienia mózgu Michał ma mózgowe porażenie dziecięce, obniżone napięcie mięśniowe, zespół wad wrodzonych oraz całościowe zaburzenia rozwojowe. Dodatkowo stwierdzono u Michałka zespół genetyczny pod postacią delecji fragmentów chromosomów. Michał zmaga się także z niepełnosprawnością sprzężoną, intelektualną niedoczynnością tarczycy, niedoborem wzrostu, wagi oraz wadą wzroku.

Ten malutki wojownik w swoim życiu przeszedł już bardzo wiele. Pomóżmy mu zawalczyć o swoje przyszłe życie. Michałek potrzebuje mikropolaryzacji mózgu metodą tDCS i aby zacząć mówić, musi udać się na turnus rehabilitacyjny. Nie raz pokazaliście ile jest was dobra! Teraz macie kolejną okazję by to zrobić. Pamiętajcie, że warto pomagać.

Zdjęcie: zbiórka.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.