mma
Sport

W Bytomiu odbędzie się ALMMA 199 – XVIII Hadaka Waza

Już za niedługo odbędą się Mistrzostwa Śląska – ALMMA 199 – XVIII Hadaka Waza w Bytomiu. Mistrzostwa będą miały miejsce na hali sportowej „Na Skarpie”.

Wkrótce w Bytomiu odbędą się Mistrzostwa Śląska – ALMMA 199 – XVIII Hadaka Haza na hali sportowej „Na Skarpie” przy ulicy Frycza-Modrzewskiego 5a. W dniu zawodów rozegrane będą turnieje różnych kategorii MMA.

ALMMA 199 – XVIII Hadaka Waza w Bytomiu

Już w niedzielę – 13 czerwca, o godzinie 10:00 zaczną się Mistrzostwa Śląską ALMMA 199 – XVII Hadaka Waza w Bytomiu na hali sportowej „Na Skarpie” przy ulicy Frycza-Modrzewskiego 5a. Zawody są organizowane pod patronatem Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki i Polskiego Związku Ju-Jitsu.

W dniu zawodów zostaną rozegrane takie turnieje MMA jak:

  • Kadet Chłopcy
  • Junior Mężczyzna
  • Junior Kobiet
  • Pierwszy Krok Mężczyzn
  • Ograniczona Formuła Senior Mężczyzn
  • Ograniczona Formuła Senior Kobiet

PO RAZ PIERWSZY NA ZAWODACH ALMMA: Pierwszy krok Junior MMA Chłopców – lat 16, 17, 18 – roczniki: 2005, 2004, 2003. Ta kategoria jest przeznaczona dla zawodników początkujących w dyscyplinie sportów walki, którzy mają za sobą maksymalnie trzy starty w zawodach ALMMA. Dotyczy to też innych sportów walki np. boks, ju jitsu itp.

WAŻNA INFORMACJA: w przypadku małej liczby zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych (tj. 1 lub 2), zostaną te osoby przeniesione do kategorii junior.

Podczas zawodów odbędzie się też kurs sędziowski na sędziego MMA pod patronatem Polskiego Związku MMA. Jeśli jest ktoś chętny to prosimy by zgłoszenia trafiały pod adres: [email protected].

almma 199

Więcej informacji o evencie znajdziecie na stronie www.almma.pl

Źródło informacji, zdjęcie: mymma.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
2
Nie
0

Więcej w:Sport

Zobacz również