w kocim gościńcu
Aktualności

Specjalna oferta dla seniorów w Kocim Gościńcu

W trudnych czasach epidemii koronawirusa niejeden miłośnik kawy tęsknił za szklaneczką małej czarnej wypitą poza swoim domem lub mieszkaniem. W Kocim Gościńcu powstała specjalną ofertę.

Po zluzowaniu restrykcji może odetchnąć z ulgą Koci Gościniec przy ulicy Dworcowej, który przygotował specjalną ofertę dla seniorów. Czas epidemii koronawirusa był bardzo trudny dla Kociego Gościnca. Dochód z kawiarnii był przeznaczany na utrzymanie i leczenie ich kotków.

Specjalna oferta dla seniorów w Kocim Gościńcu

W ramach specjalnej oferty w Kocim Gościńcu – codziennie między 12:00, a 15:00 zapraszają seniorów na kawę w niższej cenie. Białą i czarną kawusie kupicie w cenie 5 złotych. Kawiarnia chce w ten sposób zachęcić seniorów do wyjścia z domu i czerpania terapeutycznej mocy ich kociaków. Tak mówiła właścicielka kawiarni – Aleksandra Rożeńska.

Koci Gościniec przy Dworcowej

Ta nietypowa kawiarni przy ulicy Dworcowej 3, w której można delektować się kawą w towarzystwie kotów powstała w ramach konkursu Lokal na kulturę. Oprócz tego, odbywają się tam warsztaty dla dzieci kształtujące odpowiednie podejście do zwierzątek. W tej kawiarni swój domek znalazło 13 czworonogów.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Zobacz również