Aktualności

Sokole oko bytomskich policjantów

Czujność policji kryminalnej ze Stroszka doprowadziła do zatrzymania 33-letniego złodzieja. Gdy ten wsiadał ze swoją zdobyczą do autobusu natychmiast został rozpoznany przez stróżów prawa. Na ten moment grozi mu 5 lat więzienia.

Spostrzegawczość czy kojarzenie faktów z pewnością pomaga policji w ich pracy. Kryminalni z piątki udowodnili, że z tych praktycznych umiejętności potrafią skorzystać.

Podczas wczorajszego patrolu ulicy Strzelców Bytomskich ich uwagę zwrócił mężczyzna, który z zakupami wsiadał do autobusu. Sytuacja była o tyle nietypowa, że mężczyzna zakupy trzymał w rękach, a na samej górze tych zakupów miał kilkanaście jajek niespodzianek. Funkcjonariusze zatrzymali autobus i wylegitymowali mężczyznę. Bardzo szybko okazało się, że towar pochodzi z kradzieży pobliskiego sklepu. Zdobyczą złodzieja były artykuły przemysłowe i spożywcze znacznie przekraczające wartość 500 złotych. Mężczyzna został zatrzymany, a towar wrócił do właściciela marketu. Tego samego dnia usłyszał zarzut kradzieży.  Za to złamanie prawa grozi mu 5 lat więzienia.

Źródło: bytom.slaska.policja.gov.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.