wielki mecz na lodowisku im. braci nikodemowiczów
Sport

Sobota zwiastuje pełno emocji na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów

Sobota w Bytomiu zwiastuje pełno emocji hokejowych na lodzie na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów przy ulicy Pułaskiego 71. Co nas czeka?

A no dość interesujący pojedynek na lodzie: Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich kontra Drużyna TVN24. Już w sobotę o godzinie 17:00 zobaczymy plejadę gwiazd i jak sobie oni radzą w hokeju na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu.

Artyści kontra TVN24 – wielki charytatywny mecz hokeja na lodzie

Na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu zobaczymy między innymi Mariusza Czerkawskiego, Macieja Maleńczuka, Mariusza Kałamagę, ale i również Tomasza Olbartowskiego i generała Romana Polko. Dochód z imprezy charytatywnej będzie przeznaczony na rehabilitację poszkodowanego w wypadku bytomskiego dżudoki – Łukasza Wysockiego.

Cel jest bardzo szlachetny! Pamiętajcie o tym. Dołączając jako kibice do charytatywnego spotkania i kupując na to widowisko cegiełkę wspieracie tym samym Łukasza. Pomagajmy, bo dobro potem wróci do nas to z podwójną siłą 😉.

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich

Organizacja istnieje już od 2003 roku i występowała ze swoimi charytatywnymi meczami już w Warszawie, Katowicach, Toruniu. Teraz przyszedł czas na Bytom i Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów. Ostatni pojedynek artyści kontra TVN24 zakończył się wygraną tych ostatnich.

Mecz gwiazd na bytomskim lodowisku

Tak jak już napisaliśmy, mecz odbędzie się już pojutrze na bytomskim lodowisku o godzinie 17:00. Cegiełka kosztuje zaledwie 20 złotych. Dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na rehabilitację bytomskiego dżudoki Łukasza Wysockiego z UKS Feniks Bytom. Medalista Mistrzostw Polski młodzików i juniorów w wyniku nieszczęśliwego wypadku na trampolinie doznał uszkodzenia rdzenia w odcinku szyjnym.

Gospodarzami spotkania jest Miasto Bytom wraz z KH Polonia Bytom, a partnerem akcji jest Fundacja Petralana. Sponsorami wydarzenia są MMG i Paweł Kobyliński – prezes HH Poland, który w trakcie meczu organizować będzie również zbiórkę maskotek dla małych pacjentów Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.

Gdzie można nabyć bilety-cegiełki na mecz?

Bilety-cegiełki można zakupić w sekretariacie klubu hokejowego Polonia Bytom, który znajduje się na bytomskim lodowisku przy ulicy Pułaskiego 71. Wejście B – VIP po prawej stronie od wejścia głównego. Sprzedaż prowadzona jest w dni powszednie od godziny 10:00 do 14:00 oraz dodatkowo dziś (środa) od godziny 17:00 do 19:00.

Źródło informacji: Nowicy Gliwickie

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Sport

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.