AktualnościSport

Śląska Liga Biegowa: Już w ten weekend

Śląska Liga Biegowa składa się dokładnie z czterech biegów – dwa odbędą się jesienią, a dwa następne wiosną. Jeden z nich odbędzie się już w ten weekend.

Rusza Śląska Liga Biegowa i jest to jej pierwsza edycja. Impreza sportowa jest zorganizowana przez MOSiR Radzionków, OSiR Bytomiu, Stowarzyszenie Bytomska Lekkoatletyka, Miechowicką Grupę Biegową oraz Stowarzyszenie Biegowe „Cidry Lotajom”.

Śląska Liga Biegowa: Już w ten weekend

Na pierwszą edycją tej imprezy sportowej zaplanowano aż cztery biegi. Dwa z nich odbędą się jesienią – znamy już ich daty, które podamy poniżej. Z kolei dwa kolejne odbędą się wiosną przyszłego roku.

Dwa pierwsze biegi odbędą się 23 października i 21 listopada, które odbędą się na trasach znajdujących się na i wokół Ogrodu Botanicznego przy ulicy Księżogórskiej w Radzionkowie. Wiosenne biegi będą miały miejsce w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu.

śląska liga biegowa

Szczegółowe informacje o zapisach

Zapisy na jesienne biegi będą prowadzone w budynku Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie przy ulicy Księżogórskiej. Udział w biegu mogą wziąć udział sportowcy z roczników 2007-2015 oraz młodsi, którzy będą rywalizować w zależności od kategorii wiekowej w dystansach od 200 do 1000 metrów.

„Uwaga! Uczestnicy biegów zostaną sklasyfikowani, jeżeli wezmą udział przynajmniej w dwóch biegach. Z kolei w przypadku udziału we wszystkich 4 biegach, do klasyfikacji generalnej będą brane pod uwagę punkty w trzech biegach, w których zawodnik uzyskał najlepsze wyniki.” – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziecie poniżej w załącznikach:

Karta Startowa

Oświadczenie

 Regulamin

Źródło informacji, plakat: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
-13
Nie
-2

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.