Pomóż i Ty wrócić bytomiance do zdrowia
Aktualności

Pomóż i Ty wrócić bytomiance do zdrowia

Justyna Wiatrowska potrzebuje naszej pomocy. Nie raz pokazaliście jakie macie wielkie serducho. Pomóżmy bytomiance w zbiórce na leczenie i powrót do zdrowia.

Dla bytomianki – Justyny Wiatrowskiej ostatnie tygodnie były naprawdę bardzo ciężkie, ale razem ze swoją drugą połówką i mężem Damianem wierzy, że wkrótce wróci do zdrowia. Obecnie w sieci prowadzona jest zbiórka na jej leczenie. Pomóż i Ty wrócić bytomiance do zdrowia. Jej mąż założył zbiórkę na portalu Zbiórka pod tym linkiem, aby pomóc swojej żonie.

Pomóż i Ty wrócić bytomiance do zdrowia

Na zbiórce czytamy, że: „To był piątek pierwszego października 2021 roku. Justyna była w pracy, ja również byłem w pracy. Około godziny 11 dostałem telefon, że Justyna jest nieprzytomna. Gdy przyjechałem do pracy mojej żony, na miejscu była już bytomska jednostka Straży Pożarnej oraz karetka. Dziękuję za pomoc. Po ustaleniu z Panią z karetki okazało się, że Justynie pękł tętniak.”

Żona Pana Damian przeszła już zabieg embolizacji oraz przewieziono ją na oddział intensywnej terapii: „W sobotę 8 października około 02:30 Justyna się wybudziła ze śpiączki sama. Dostając taką wiadomość pomyślałem sobie to jest znak od Boga” (…) „Po 14 dniach Justyna trafiła na oddział neurochirurgii, gdzie zaczęła się rehabilitacja. ręce się odezwały (nastąpiło czucie), lecz nogi już nie bardzo” – czytamy na zbiórce, którą założył Pan Damian.

Bytomianka czeka na przyjęcie do ośrodka zdrowotno-rehabilitacyjnego – Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji „Repty”. Na zbiórce jeszcze czytamy: „Chciałbym zebrać pieniądze na Jej leczenie, jak i przed dostaniem się Justyny do ośrodku, jak i po wyjściu. Będę się starać ze wszystkich sił, ja i nasze dzieci oraz koledzy, przyjaciele, aby Justyna chodziła, ponieważ jeszcze dużo pięknych chwil przed Nią, przed nami, naszą całą rodziną. Wracamy do życia. Bytomski OIOM dał drugie życie mojej ukochanej. ci ludzie którzy tam pracują nie pozwolili jej odejść z tego świata Dziękujemy za pomoc.”

Źródło informacji: UM Bytom
Zdjęcie: Zbiórka

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
9
Nie
3

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.