policja w bytomiu
Aktualności

Policja w Bytomiu poszukuje sprawcy kolizji

Policja w Bytomiu ponownie poszukuje sprawy kolizji, która miała miejsce na początku kwietnia. Funkcjonariusze policji z Wydziału Wykroczeń proszą o pomoc.

Mundurowi z Wydziału Wykroczeń Policji w Bytomiu poszukują sprawcy kolizji, która miała miejsce na początku kwietnia. Kierowca, który spowodował kolizję uciekł z miejsca zdarzenia. Osoby mające wiedzę na temat sprawcy kolizji proszone są o kontakt. Policja w Bytomiu gwarantuje anonimowość.

Policja poszukuje sprawy kolizji

Do wydarzenia doszło pomiędzy 4 a 9 kwietnia 2021 roku na parkingu ulicy Chorzowskiej 12.Tam nieznany sprawca swoim pojazdem doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego samochodu marki Skoda. Wykonane przez śledczych czynności do chwili obecnej nie doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy kolizji.

Świadków zdarzenia lub osoby mające wiedzą o sprawcy prosimy o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74, osobiście lub telefonicznie tel. 478533255, 478533240. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 997, 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.