komunikat z wydziału wykroczeń policja w bytomiu
Aktualności

Policja w Bytomiu. Komunikat z Wydziału Wykroczeń

Policja w Bytomiu z Wydziału Wykroczeń poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami wydarzeń drogowych.

Funkcjonariusze policji z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami zdarzeń drogowych. Osoby mające wiedzę na temat sprawcy proszone są o kontakt z bytomską policją. Służby mundurowe gwarantują anonimowość.

Policja z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu prowadzą czynności wyjaśniające ws. zdarzeń jakie miały miejsce w naszym mieście:

  • 26 sierpnia około godziny 10.00 w rejonie skrzyżowania ulicy Strzelców Bytomskich i Powstańców Warszawskich nieznany kierujący nieustalonym samochodem dostawczym wykonując manewr wyprzedzania najechał na pojazd Skoda.
  • 28 sierpnia około godziny 12.00 na ulicy Dalekiej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany pojazd Renault Clio.
  • 30 sierpnia w godzinach od 7:30 do 16:30 na ulicy Chłodnej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Opel Astra.
  • 1 września w godzinach od 8:00 do 14:30 na ulicy Fałata nieznany sprawca nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Ford Mondeo.
  • W okresie od 4 września do 5 września na ulicy Witczaka nieznany sprawca nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Opel Astra.

Świadków zdarzenia lub osoby mające wiedzą o sprawcy prosimy o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74, osobiście lub telefonicznie tel. 323888255, 323888240. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 997, 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
2
Nie
2

More in:Aktualności

You may also like

Comments are closed.