komunikat z wydziału wykroczeń policja w bytomiu
Aktualności

Policja w Bytomiu. Komunikat z Wydziału Wykroczeń

Policja w Bytomiu z Wydziału Wykroczeń poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami wydarzeń drogowych.

Funkcjonariusze policji z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami zdarzeń drogowych. Osoby mające wiedzę na temat sprawcy proszone są o kontakt z bytomską policją. Służby mundurowe gwarantują anonimowość.

Policja z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu prowadzą czynności wyjaśniające ws. zdarzeń jakie miały miejsce w naszym mieście:

  • 22 czerwca w godzinach od 9:30 do 10:30 na ulicy Orzegowskiej nieznany kierujący nieustalonym samochodem najechał na zaparkowany pojazd Opel Astra.
  • W okresie od 4 do 5 lipca na ulicy Nickla nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany pojazd Seat Ateca.
  • 19 lipca o godzinie 12:47 na ulicy Strzelców Bytomskich, parking Centrum Handlowego nieznany kierujący pojazdem Kia Sporage najechał na zaparkowany samochód Renault.
  • 29 lipca o godzinie 8:00 na ulicy Rostka nieznany sprawca nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Mini Cooper.
  • 5 sierpnia o godzinie 10:03 na ulicy Plac Kościuszki nieznany sprawca pojazdem Daewoo najechał na zaparkowany samochód Citroen Jumper.
  • W okresie od 8 sierpnia do 9 sierpnia na ulicy Gallusa nieznany sprawca nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Audi A7.

Świadków zdarzenia lub osoby mające wiedzą o sprawcy prosimy o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74, osobiście lub telefonicznie tel. 323888255, 323888240. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 997, 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.