ogródki działkowe w bytomiu
Aktualności

Ogródki działkowe w Bytomiu do kupienia [CZĘŚĆ 4]

Niech podniesie ten rękę, który nie chciałby mieć swojego własnego małego kąta w postaci działki ogródkowej. Przed Wami kolejna porcja w postaci artykułu – „Ogródki działkowe do kupienia w Bytomiu”.

Może pogoda za oknem nie zachęca nas do jakiekolwiek działania, ale.. Kto z Was nie chciałby mieć swojego malutkiego kąta w postaci ogródka działkowego w swoim mieście? Wracamy do Was z kolejną dawką informacji na temat ogródków działkowych, które są do sprzedania w Bytomiu.

Ogródki działkowe do kupienia w Bytomiu

ROD Zagroda Polska – Bytom przy ulicy Olimpijskiej – 65 000 zł

ogródki działkowe w bytomiu

Opis: Sprzedam przepiękny, zadbany i bardzo duży 459m rodzinny ogródek działkowy w Śródmieściu Bytomia w najbardziej pożądanej w Bytomiu lokalizacji przy Alei Olimpijskiej w kompleksie ogrodów Rod Zagroda Polska. Ogród położony jest tuż obok zabytkowego i bardzo zadbanego parku Kachla. Siedząc na ogrodzie mamy widok na przepiękną koronę drzew parku Kachla. Ogródek z każdej strony jest zasłonięty, od strony parku dwukolorowym żywopłotem, od strony sąsiadów i głównej alei specjalnymi przesłonami.

Więcej na temat tego ogródka znajdziecie tutaj w aukcji OLX.

ROD Zacisze w Bytomiu – 37 000 zł (do negocjacji)

Opis: Sprzedam ogródek działkowy znajdujący się przy ul. Dworskiej. Ogródki działkowe POD ZACISZE. Na ogródku znajduje się murowana altana i duża drewniana wiata. Na działce jest woda i prąd. W murowanej altance znajduje się pomieszczenie gospodarcze, pokój oraz kuchnia z wyposażeniem jak na zdjęciach: lodówka w zabudowie, kuchenka gazowa dwupalnikowa.

Więcej informacji na temat tej działki znajdziecie na OLX.

Ogródek działkowy ROD im. „Zawadzki” w Bytomiu – 35 000 zł (do negocjacji)

Opis: Na sprzedaż Ogródek Działkowy o powierzchni 261 m2. Działka znajduje się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego im ” Zawadzki” w Bytomiu. Na działce znajduje się duża altana z poddaszem, osobno pomieszczenie gospodarcze, domek dla dzieci, trampolina, basen, huśtawka, meble ogrodowe. Altana posiada dach z blachy falistej, okna plastikowe, do altany doprowadzona jest woda i prąd.

Więcej na temat tej działki ogrodowej znajdziecie na aukcji OLX.

ROD „Działkowiec w Bytomiu” – 38 000 zł (do negocjacji)

ogródki działkowe w bytomiu

Opis: Sprzedam ogródek działkowy na ROD Działkowiec Śląski w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich na alejce Astrów o powierzchni 337 m². Na ogródku znajduje się murowana altana z pomieszczeniem gospodarczym oraz przynależnym gankiem i składzikiem np. na drewno, ubikacja wolnostojąca, kompostownik oraz różne nasadzenia typu tuje, jabłoń, śliwki, jeżyny, borówki, truskawki, porzeczki, agrest. Działka ma podłączenie wody i prądu. Domek w pełni wyposażony.

Więcej informacji znajdziecie tutaj na aukcji OLX.

ROD „Wzajemna Pomoc” w Bytomiu – 25 000 zł (do negocjacji)

Opis: Dzień dobry, na życzenie sprzedającej – Pani Barbary – zamieszczam ogłoszenie sprzedaży działki rekreacyjnej. Działka rekreacyjna o powierzchni 300m2, na której znajdują się:

  • drzewka owocowe, ok. 5 letnie – brzoskwinie, jabłoń – papierówka, śliwki, wiśnie, jeżyna bezkolcowa, porzeczko-agrest, porzeczka czerwona i czarna, aronia, pigwa,
  • domek drewniany z drewutnią, kilkuletni – zadbany, dość nieduży, jednak istnieje możliwość dobudowania wiaty, pergoli w celu osłony przeciwsłonecznej i rekreacji.

W domku znajduje się wyposażenie: stół drewniany i krzesła ogrodowe, dodatkowo siedziska i meble do przechowywania. Kompostownik, toaleta, podłączone media: prąd i woda oraz możliwość łatwej zmiany układu działki.

Działka znajduje się w dogodnej lokalizacji ogródków działkowych ROD „Wzajemna Pomoc” w Bytomiu – dzielnica Bobrek, na 4 ganku, blisko parkingów. Ogródki cechują się ciszą oraz pomocnymi sąsiadami. Ogródek został wystawiony na sprzedaż z powodu braku czasu oraz zmiany miejsca zamieszkania właścicieli.

Więcej informacji znajdziecie na temat tej działki na aukcji OLX.

Źródło informacji, zdjęcia: OLX / Ogródki działkowe / Śląsk / Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.