nowe życie hali sportowej w bytomiu
AktualnościSport

Nowe życie Hali Sportowej w Bytomiu

Hala Sportowa przy Strzelców Bytomskich 131 w Bytomiu zyskała nowy wygląd. Wygląda bardzo okazale. Zakończył się właśnie drugi etap modernizacji obiektu sportowego.

Nowe życie Hali Sportowej przy ulicy Strzelców Bytomskich 131 w Bytomiu. Wygląda bardzo okazale, prezentuje się nowocześnie. Renowacja obiektu sportowego wewnątrz budynku wyniosła około 360 tysięcy złotych. Co tym razem wykonano na hali?

Nowe życie Hali Sportowej w Bytomiu

Renowacja II etapu hali wyniosła prawie 360 tysięcy złotych. Prac podjął się wykonawca z Chorzowa, czyli firma Exeles Sp. z o.o. Zamontowali oni odporne na uderzenia płyty akustyczne typu KNAUF Heradesign. Przeprowadzono również prace malarskie sufitu i ścian, wymieniła także stare oprawy oświetleniowe na nowe energooszczędne i ekologiczne. Niektóre pomieszczenia w hali zyskały nowe drzwi.

Kolejny etap renowacji bytomskiego obiektu sportowego

Bytomska Hala Sportowa zyskała także w styczniu nową nawierzchnię, która jest wysokiej klasy. Nowa nawierzchnia idealnie sprawdzi się do gry w piłkę ręczną i siatkówkę. Jeszcze wcześniej w hali przeprowadzono całkowitą termomodernizację. Podczas remontu wymieniono instalację CO, ocieplono dach oraz ściany wraz z wymianą stolarki okiennej.

Z obiektu sportowego korzystają głównie dzieci w ramach swoich zajęć w szkole oraz sekcje piłki ręcznej, piłki nożnej, karate i gimnastyki artystycznej.

Źródło informacji, zdjęcia: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.