SportWiadomości

Nowe terminy spotkań dla klubów sportowych

Nowe terminy spotkań dla klubów sportowych: 14 sierpnia Szombierki Bytom, a 7 albo 8 sierpnia III i IV ligi. Pierwszym rywalem na wyjeździe Polonii Bytom będzie Miedź II Legnica. Zieloni zmierzą się też na wyjeździe z rezerwami Rakowa Częstochowa. Te dwa kluby w Bytomiu w III i IV lidze poznały drużyny, z którymi mają rywalizować.


Klub Polonia Bytom 1-wszy mecz jako gospodarz zagra 14 albo 15 sierpnia. Poloniści będą rywalizowali z Wartą Gorzów Wielkopolski. Z kolei Szombierki Bytom pierwszy mesz u siebie rozegrają 21 sierpnia – ich rywalem będzie Unia Dąbrowa Górnicza.

Niedługo kolejnymi rywalami Polonii z Bytomia będą: rezerwy Górnika Zabrze i Zagłębia Lubin, Rekord Bielsko-Biała. Zagra też z Gwarek Tarnowskie Góry, Odra Wodzisław Śląski i Lechia Zielona Góra. Zieloni rozegrają mecze z rezerwami Rakowa Częstochowa, Ruchem Radzionków i Śląskiem Świętochłowice. Czekają ich mecze z Szczakowianką Jaworzno, Wartą Zawiercie i Gwarkiem Ornontowice.

Zestawienie spotkań dla III ligi w grupie III, w której zagrają niebiesko-czerwoni na stronie BS Polonia Bytom. Zestawienie od zielonych w IV jest na stronie GKS Szombierki Bytom

Źródło: bytom.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Sport

Może ci się również spodobać

Komentarze zostały zablokowane.