warsztaty dla dzieci
AktualnościLifestyle

Nietypowe warsztaty dla dzieci w Agorze Bytom

Niekonwencjonalne warsztaty dla dzieci rozpoczęły się w Centrum Handlowym Agora Bytom. Nauka poprzez zabawę – tylko w Bytomiu.

Jeszcze takich warsztatów dla dzieci w naszym mieście nie było. Kreatywne zadania przeplatane logicznymi zagadkami, matematycznymi zadaniami, a nawet treningiem mindfulness. „Przedszkolaki Bystrzaki” już zaczęły zabawę i naukę w bytomskim centrum handlowym. Sprawdź jakie warsztaty dla dzieci znajdziecie w CH Agora Bytom.

Warsztaty dla dzieci w bytomskim centrum handlowym

Warsztaty dla dzieci są zatytułowane „Przedszkolaki Bystrzaki”. Przewodnikiem nauki poprzez zabawę jest Pan Bystrzak. Zabiera dzieci do tajemniczego lasu pełnego magii i fantastycznych stworów, ale często potrzebuje ich pomocy, by rozwiązać zagadkę lub znaleźć skarb.

– Zapraszamy dzieci na fascynujące zajęcia, pełne przygód, zagadek i  niesamowitych wyzwań – zachęca Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom – Uczestnicy zabierani są przez Pana Bystrzaka w niesamowitą podróż, podczas której doskonale bawią się i naturalnie nabywają nowe umiejętności oraz poszerzają wiedzę z wielu dziedzin – dodaje.

Nauka i zabawa dla najmłodszych – sztuczki, labirynty i liczenie

Podczas tych warsztatów dzieciaki poznają rozmaite sztuczki i zapoznają się z kreatywnymi projektami. Między innymi jest to malowanie cukierkami i projektowanie miasta z paluszków. Dzieci uczestniczą w eksperymentach i zabawach sensorycznych – np. tworzenie obrazów, kolaży. Rozwiązują też zadania matematyczne i logiczne – np. liczenie, ćwiczenie na spostrzegawczość oraz konstruowanie labiryntów. Nawet trenują koncentrację i zapamiętywanie metodami używanymi w mindfulness.

Niekonwencjonalna forma wielowymiarowej nauki poprzez zabawę jest autorskim programem edukacji stworzonym przez Monikę Bigaj-Kisałę. Jest ona doświadczoną nauczycielką i metodyczką, specjalistką od nauczania dzieci oraz pasjonatką nowych technik nauczania. Monika Bigaj-Kisała reprezentuje działają w CH Agora Bytom szkołę językową – ProfiLingua. Szkoła ta przekształciła się w Największe Centrum Językowe w naszym kraju.

– Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy unikatowe kursy Przedszkolaki Bystrzaki, rozwijające kompetencje przyszłości 2030-2050, takie jak praca w grupie, komunikacja, negocjacje i perswazja – mówi Monika Bigaj-Kisała – Maluchy rozwijają zdolności kreatywnego myślenia oraz storytellingu, czyli twórczego opowiadania historii. Na zajęciach zapoznajemy je z technikami mindfulness, które nie tylko wesprą je w nauce koncentracji i polepszania pamięci, ale zapewnią im solidny fundament do zbudowania poczucia własnej wartości – wyjaśnia.

Dla jakich dzieci są te warsztaty dla dzieci?

Warsztaty edukacyjne „Przedszkolaki Bystrzaki” są dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Zajęcia są prowadzone w grupach. W jednej grupie są dzieci w wieku 4-5 lat. Druga grupa jest dla nieco starszych uczestników. Warsztaty są bezpłatne.

Promocja obejmuje zajęcia grupowe w wymiarze 3×60 minut w okresie od 11 maja do 31 sierpnia bieżącego roku. Jest to oferta limitowana do wyczerpania miejsc.

Źródło informacji: Property News

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.