wypadek w bytomiu
Aktualności

Niespokojny weekend na drogach w Bytomiu. Wypadek w centrum miasta

Niestety, to nie był spokojny weekend na drogach w Bytomiu. Ogromny wypadek miał miejsce w samym centrum miasta na Placu Wolskiego przy dworcu autobusowym.

Pięć uszkodzonych samochodów – to bilans wypadku, do którego doszło w centrum Bytomia przy dworcu autobusowym. Kierujący samochodem BMW nie zapanował nad pojazdem i najechał na bariery oddzielające jezdnie, a później zderzył się z czterema pojazdami.

Niespokojny weekend na drogach w Bytomiu. Wypadek w centrum miasta

Do kolizji doszło w sobotę – 29 maja, o poranku na Placu Wolskiego przy dworcu autobusowym w Bytomiu. 21-letni bytomianin, który kierował samochodem marki BMW – utracił panowanie nad swoim pojazdem i najechał na bariery oddzielające jezdnie. Później zderzył się z samochodami marki Volkswagen i Fiat. Siła uderzenia była tak duża, że BMW najechało jeszcze na zaparkowane samochody. Dwa ostatnie pojazdy, w które uderzył były marki Ford i Renault. Tak wynika ze wstępnych ustaleń bytomskiej policji.

Sprawcę zdarzenia przewieziono do szpitala na konsultację medyczną. Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego, którzy wyznaczyli objazdy. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, a 21-latka ukarano mandatem karnym.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.