Kultura

Muzeum Górnośląskie. Wakacje pod chmurką

Czy są tu osoby, które po miesiącach restrykcji i pandemii mają ochotę na dobrą oraz kreatywną zabawę pod chmurką? Tak to zapraszamy na „Wakacje pod chmurką”.

Muzeum Górnośląskie w Bytomiu przygotowało mnóstwo dobrej i kreatywnej zabawy dla wszystkich, którzy chcą się rozruszać po miesiącach obostrzeń i epidemii koronawirusa. Gorąco zapraszamy na warsztaty w placówce kulturalnej w naszym mieście.

Muzeum Górnośląskie. Wakacje pod chmurką

Muzeum Górnośląskie po raz kolejny uruchamia „Wakacje pod chmurką”, czyli warsztaty w muzealnym ogrodzie. Jak to działa?

Na każdy tydzień wakacji przygotowaliśmy inny temat, który będzie realizowany przez trzy dni. Do wyboru wtorek, czwartek lub sobota. Podczas następnych spotkań odwiedzimy hotel dla owadów, odkryjemy tajemnice drzew, zaprzyjaźnimy się z owadami, poznamy sekrety dawnego ubioru, pomalujemy drewniane zabawki, opanujemy ulubione zabawy naszych pradziadków i stworzymy unikatowe dzieła sztuki.

UWAGA. WAŻNE INFO: zajęcia prowadzone są w bardzo małych grupach. Obowiązują zapisy w Dziale Edukacji (tel. 32 281 82 94). W przypadku deszczu organizatorzy zastrzegają sobie prawo do realizacji zajęć w budynku. Wymogi sanitarne (dezynfekcja rąk, maseczki ochronne) będą dostosowane do aktualnych zaleceń sanitarno-epidemiologicznych. Przed zajęciami prosimy o zapoznanie się z regulaminem warsztatów.

Niezbędne informacje

Miejsce: zbiórka przed kasą główną – plac Jana III Sobieskiego 2
Prowadzący: Dział Edukacji, Dział Archeologii MGB
Wstęp: 10 złotych
Obowiązują zapisy: 32 281 82 94 w. 127 – Dział Edukacji
Liczba uczestników ograniczona: 10 osób na każde zajęcia

Istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowych warsztatów dla grup zorganizowanych.

Plakat warsztatów w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu:

wakacje pod chmurką

Źródło informacji, zdjęcia: Muzeum Górnośląskie Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Kultura

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.