Becek Dzieciom – koncert dobroczynny dla Mii Goldy
Aktualności

Już dziś Becek Dzieciom – dobroczynny koncert dla małej bytomianki

To właśnie dziś odbędzie się dobroczynny koncert dla małej bytomianki – Mii Goldy. Impreza Becek Dzieciom zaczyna się wcześniej, ale sam koncert startuje o godzinie 16:00.

Mia Golda to trzyletnia mieszkanka Bytomia, która zmaga się z wieloma schorzeniami układu ruchowego. Podczas tej imprezy dzieci będą mogły skorzystać z atrakcji i warsztatów sensorycznych, tanecznych oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanym kiermaszu. Cena wstępu na imprezę kosztuje 35 złotych – bilet uprawnia do wszystkich wydarzeń organizowanych w dniu imprezy. Na warsztaty obowiązywał limit osób, dlatego warto było się wcześniej na nie zapisać.

Już dziś Becek Dzieciom – charytatywny koncert dla małej bytomianki

„Dla Mii trudny czas zmagania się z chorobami rozpoczął się zaledwie dwie godziny po narodzinach. W ciągu miesiąca przeszła dwie skomplikowane operacje. Mimo, że Mia spędziła długi czas w szpitalnych murach oraz przeszła wiele operacji i rehabilitacji, nie poddaje się i walczy o normalne życie. Łącznie Mia zmaga się z pięcioma ciężkimi chorobami, między innymi rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, a także wiotkim porażeniem kończyn dolnych. Aby Mia uzyskała pełną sprawność, potrzebna jest jeszcze jedna, najważniejsza i najkosztowniejsza operacja, dlatego dochód z zakupionych biletów zostanie przeznaczony właśnie na ten cel” – czytamy na wydarzeniu na facebooku.

Dołącz do wydarzenia jeszcze dziś na facebooku: https://fb.me/e/fldV1WWZ1

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.