Aktualności

[AKTUALIZACJA] Informacja dla klientów Urzędu Miejskiego w Bytomiu

Z uwagi na bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Miejskiego w Bytomiu i zachowanie reżimu sanitarnego liczba biletów do rejestracji pojazdów na dany dzień będzie ograniczona.

Bilety będą wydawane od 13 października (wtorek) w biletomacie w holu głównym bytomskiego magistratu o godz. 8:00 – 5 biletów. Kolejne, co godzinę będą wydawane następne bilety – 5 sztuk. Po odbiór stałego dowodu rejestracyjnego bilety także będą wydawane o godz. 8:00 – 5 biletów, a co godzinę kolejne 5.

Urząd Miejski apeluje o umawianie wizyt o rejestrację pojazdu i odbiór dowodów rejestracyjnych poprzez stronę internetową www.bytom.pl za pośrednictwem: Internetowej rejestracji do kolejki.

Przedtem pisaliśmy:
Od 13 października br. (wtorek) klienci Wydziału Komunikacji będą przyjmowani przy bocznym wejściu od ulicy Parkowej – po prawej stronie od wejścia głównego do budynku urzędu.

Jeszcze przypominamy, że w bytomskim magistracie wydzielone zostały tzw. bezpieczne strefy przy obsłudze klientów w formie linii poziomych przyjmowana jest tylko 1 osoba.

Źródło: bytom.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.