hokejowa reprezentacja Polski kobiet
Sport

Hokejowa reprezentacja Polski kobiet zagra w Bytomiu

W Bytomiu dwa mecze kontrolne rozegra hokejowa reprezentacja Polski kobiet. Na kiedy zaplanowano spotkania?

Hokejowa reprezentacja Polski kobiet zagra dwa mecze kontrolne na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów w Bytomiu. 26 sierpnia Biało-Czerwone zagrają z Norwegią, a 28 sierpnia ze Słowacją. Spotkania odbędą się z udziałem widzów oraz będą transmitowane na żywo w serwisie YouTube.

Bezpłatne wejście na mecze kontrolne

Od soboty reprezentacja Polski kobiet trenuje na innowacyjnej hali lodowiska im. Braci Nikodemowiczów przy ulicy Pułaskiego. Jutro o godzinie 18:00 drużyna rozpocznie sparing z Norwegią, a w sobotę o godzinie 13:00 ze Słowacją. 27 sierpnia odbędzie się mecz kontrolny Norwegii ze Słowacją.

Spotkania odbędą się z udziałem widzów, ale liczba kibiców jest ograniczona. Wstęp na wszystkie trzy spotkania meczowe jest bezpłatny. Na terenie lodowiska obowiązuje noszenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekcja rąk.

Mecze kontrolne będą transmitowane na żywo w serwisie YouTube na kanale Polskiego Hokeja. Link do kanału: https://tiny.pl/9g24f

Walka o olimpiadę

Dla hokejowej kadry narodowej kobiet to bardzo istotne sprawdziany, bo w dniach 7-10 października na bytomskim lodowisku odbędzie się turniej prekwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2022. Wtedy nasze hokejowe kobiety zmierzą się z Holandią, Meksykiem i Turcją. Do rundy kwalifikacyjnej, którą zaplanowano na listopad – awansuje tylko jeden zespół.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Sport

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.