ewelina lisowska
Sport

Ewelina Lisowska trenowała razem z hokejową kadrą narodową kobiet

Dziewczyny z hokejowej reprezentacji Polski miały ostatnio przyjemność gościć na swoim treningu na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów znaną piosenkarkę – Ewelinę Lisowską.

Ewelina Lisowska miała okazję w środowy wieczór potrenować z hokejową kadrą narodową kobiet na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów przy ulicy Pułaskiego 71 w Bytomiu. Oprócz niej na tafli lodowiska znalazł się również polski rajdowiec – Andi Mancin.

Treningi przed ważnymi meczami

Dziewczyny trenowały 29 września przed wielkimi meczami, które rozegrają na lodowisku w Bytomiu. Pierwsze z nich odbędą się w sobotę i niedzielę z drużyną z Węgier w Europejskiej Lidze Kobiet w Hokeju na Lodzie. Z kolei w przyszłym tygodnie Hokejowe Orlice zagrają na Turniej Prekwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich 2022.

Doborowe towarzystwo podczas treningu na bytomskim lodowisku

Piosenkarka Ewelina Lisowska i rajdowiec Andi Mancin mieli okazję potrenować razem z dziewczynami. Lisowska przyznała się, że na łyżwach jeździ wspaniale, ale to był pierwszy raz kiedy mogła potrenować hokej na lodzie.

– Granie w hokeja to niesamowita frajda, a oglądać dziewczyny w akcji to sama przyjemność. Mam nadzieję, że wszyscy będą mocno kibicować dziewczynom, które są waleczne, zdolne i utalentowane. Trzymajmy za nie kciuki – mówiła popularna piosenkarka, której pasją jest także kick-boxing.

Według informacji przekazanych na stronie bytomskiego magistratu piosenkarka na treningu hokejowym na lodzie zaprezentowała się świetnie. Trening z boku obserwował prezes Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich – Mariusz Grabek. Stwierdził, że na następne mecze HRAP wyślę powołanie Ewelinie Lisowskiej. Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę na tafli bytomskiego lodowiska grali właśnie Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich z TVN24. Cel meczu był charytatywny.

Na treningu jak już wspomnieliśmy gościł także polski rajdowiec – Andi Mancin, który brał już udział w charytatywnych meczach reprezentacji rajdowców przeciwko HRAP. Andi Mancin przygotowuje się aktualnie do meczu rajdowców z artystami. Mecz odbędzie się 18 grudnia w Cieszynie.

Wyjątkowe prezenty dla specjalnych gości

Piosenkarka i rajdowiec otrzymali wyjątkowe prezenty z rąk Marty Zawadzkiej – członka zarządu Polskiego Związku Hokeju na Lodzie. Ewelina Lisowska otrzymała koszulkę z numerem 11, zaś Andi Macin koszulkę z numerem 24.

ewelina lisowska andi macin reprezentacja polski kobiet w hokeju

Źródło informacji: UM Bytom
Zdjęcia: fot. Michał Chwieduk

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

More in:Sport

You may also like

Comments are closed.