wypadek w bytomiu
Aktualności

Dramatyczny wypadek dziecka w Bytomiu

Do tragicznego zdarzenia doszło w ostatnią sobotę w Bytomiu. Dziecko, które jechało na rowerze wpadło pod koła nadciągającego samochodu osobowego.

Dramatyczny wypadek miał miejsce w Bytomiu. Pod koła nadjeżdżającego samochodu osobowego wpadł 9-letni chłopiec, który jechał rowerem. Chłopca przetransportowano do placówki szpitalnej helikopterem LPR.

Jak doszło do dramatycznego wypadku w Bytomiu?

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę około południa. Z informacji jakie przekazała bytomska policja wynika, że dziecko jadąc na swoim rowerze – nie zachował odpowiedniej ostrożności i wjechał wprost pod nadciągający na niego samochód.

Chłopiec był na tyle w poważnym stanie, że musiał lądować śmigłowiec LPR. Ten z kolei przewiózł go do placówki szpitalnej – Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Lekarze określają stan chłopca jako bardzo ciężki. Kierowcę samochodu przebadano alkomatem. 58-letni mężczyzna był trzeźwy. Do tego dramatycznego zdarzenia doszło najprawdopodobniej z winy chłopca.

Odpowiednie służby pomogły zabezpieczyć miejsce wypadku i zorganizować miejsce dla helikoptera LPR. Na miejscu wypadku brali udział strażacy, ratownicy medyczni i funkcjonariusze policji. W miejscu wypadku trwały także utrudnienia drogowe przez kilka godzin.

Źródło informacji: Wiadomości WP
Zdjęcie: Wikipedia fot. Lukas skywalker

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
2
Nie
0

More in:Aktualności

You may also like

Comments are closed.