domowy oprawca z bytomia
Aktualności

„Domowy oprawca” z Bytomia MUSI opuścić mieszkanie

Jak czytamy na stronie bytomskiej policji – za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką odpowie młody bytomianin. „Domowy oprawca” z Bytomia musi opuścić mieszkanie.

Damski bokser z Bytomia musi opuścić mieszkanie. 27-letni bytomianin odpowie za znęcanie się psychiczne i fizyczne. Mężczyznę zatrzymali policjanci z komisariatu II. Grozi mu nawet 5 lat więzienia. Decyzją prokuratora musi on opuścić mieszkanie zajmowane z pokrzywdzoną, objęto go zakazem zbliżania się do niej i dozorem policyjnym.

„Domowy oprawca” z Bytomia MUSI opuścić mieszkanie

W ubiegłą środę funkcjonariuszy policji z komisariatu II wezwano na interwencję do mieszkania przy ulicy Pułaskiego. Na miejscu policjanci zastali 26-letnią lokatorkę oraz jej agresywnego i nietrzeźwego męża. Kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że jej partner od dłuższego czasu znęca się nad nią psychicznie i fizycznie bijąc ją i poniżając. Damskiego boksera zatrzymano i trafił on do aresztu.

Decyzją prokuratora musi on opuścić mieszkanie zajmowane z pokrzywdzoną, objęto go zakazem zbliżania się do niej i dozorem policyjnym. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
6
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.