kaufland
AktualnościLifestyle

Czy Kaufland będzie otwarty w niedzielę?

Kolejny supermarket chce zmienić się w placówkę pocztową. To luka w prawie, gdzie sklepy mogą funkcjonować jako placówki pocztowe. Czy Kaufland też to u siebie wdroży?

Żabka, Intermarche – to dwa ze sklepów, które funkcjonują już jako placówki pocztową. Teraz następna gigantyczna sieć sklepów chce obejść lukę w prawie. Ten hipermarket także chce wprowadzić do wszystkich sklepów usługi pocztowego. Czy Kaufland będzie otwarty w niedziele?

Kolejna sieć sklepów chce wprowadzić usługi pocztowe do wszystkich placówek

Czy sieć sklepów Kaufland będzie otwarta w niedzielę? Odpowiedź brzmi: TAK. Sieć sklepów Kaufland poinformowała, że wprowadza usługi pocztowe do wszystkich sklepów w Polsce.

Dzięki luce prawnej – wdrożenie usług pocztowych pozwala sklepom na prowadzenie działalności także w niedziele niehandlowe. Niezależne jest to od wielkości placówki. Taką funkcję mogą pełnić zarówno sklepy osiedlowe, jak i duże dyskonty czy hipermarkety. Ta sieć sklepów dołączyła do Żabki i Intermarche.

– Od wielu lat misją sieci Kaufland jest ułatwianie klientom codziennych zakupów. Konsekwentnie stawiamy na koncept one-stop-shopping, dając kupującym dostęp do szerokiego wachlarza usług i produktów najemców naszych pasaży. Mamy świadomość, że to właśnie możliwość zrobienia kompleksowych zakupów oraz załatwienia wielu innych spraw w jednym miejscu, znacznie zwiększa komfort klientów. Dotyczy to także usług pocztowych – mówił Marcin Łojewski, członek zarządu Kaufland Polska – Na rynku handlowym obserwujemy tendencję uruchamiania tego typu działalności, która jednocześnie stwarza możliwość prowadzenia sprzedaży w niedziele niehandlowe. Uważnie obserwujemy konkurencję oraz trendy i nie zamykamy się na żadne z rozwiązań, które będzie odpowiadać potrzebom naszych klientów – dodał Marcin Łojewski.

Czy w Bytomiu znajduje się Kaufland?

Najbliższy sklep tej firmy znajdziemy przy ulicy Zabrzańskiej 9 w Bytomiu. Godziny otwarcia tego sklepu w poszczególne dni:

poniedziałek – sobota 06:00 – 23:00
niedziela – 07:00 – 21:00

Sklepy Kaufland w miastach ościennych:

Piekary Śląskie, ul. Bytomska 41
poniedziałek – sobota 06:00 – 23:00
niedziela – 07:00 – 21:00

Chorzów, ul. 3 Maja 185
poniedziałek – sobota 06:00 – 22:00
niedziela – 07:00 – 21:00

Radzionków, ul. Unii Europejskiej 8-10
poniedziałek – sobota 06:00 – 23:00
niedziela – 07:00 – 21:00

Kiedy przypadają niedziele handlowe?

  • 27 czerwca,
  • 29 sierpnia,
  • 12 grudnia,
  • 19 grudnia.

Źródło informacji: TVS

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Zobacz również